Bethesda priniesla patch do Fallout 76, ktorý obnovil už opravené bugy

Bethesda priniesla patch do Fallout 76, ktorý obnovil už opravené bugy

 

Keď sa darí, tak sa darí.

Jedno je v poslednej dobe isté. Vždy keď máte pocit, že ste ohľadom Bethesdy a Falloutu 76 videli všetko, tak vás vývojári presvedčia o opaku. Kontroverzií okolo hry bolo toľko, že pravdepodobne ani fanúšikovia si ich všetky nepamätajú a preto prejdime rovno na tú najnovšiu.

Jedným z najväčších problémov hry sú bugy, ako to už pri RPG hrách od Bethesdy býva. Samozrejme, tie sú postupom času opravované a situácia sa zlepšuje. Ale nie vždy je tomu tak. Najnovší patch hry totiž okrem zlepšení obnovil bugy, ktoré boli z hry odstránené v minulosti. Medzi „znovuzavedené“ bugy patrí napríklad ten, kedy sa vám znásobia predmety v inventári, veľmi nízky výskyt fúznych jadier, bugy týkajúce sa veľkosti predmetov...

Čo je však ešte horšie, Bethedsa podľa tvrdení užívateľov z Fallout 76 subredditu namiesto otvorenej komunikácie s hráčmi o týchto problémoch potichu maže všetky vlákna na svojich fórach, ktoré o týchto problémoch hovoria. Odôvodnenie je vraj také, že všetky tieto vlákna sú len o „návnadách pre hnev a búšení do Bethesdy.“ Samozrejme nechýbajú ani bany pre užívateľov a ďalšie postupy, ktoré Bethesdu určite zblížia s fanúšikmi.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk