Autori Titanfall oznámili novú free-to-play Battle Royale hru

Autori Titanfall oznámili novú free-to-play Battle Royale hru

 

Predstavená bude už dnes.

Už od minulého roka sa špekulovalo, že štúdio Respawn, stojace za sériou Titanfall vydá v tomto roku 2 hry. Ale asi nikto nečakal, že jednou z nich bude free-to-play Battle Royale hra. Ale počas Super Bowlu prišlo k ohláseniu hry Apex Legends, ktorá bude predstavená už dnes od 16:00 na Twitchi.

Pôjde o hru, ktorá sa bude odohrávať v univerze série Titanfall, no paradoxne pôjde pravdepodobne o hru bez Titanov. Na viac informácií si však budeme musieť počkať. Podľa leakov z vnútra štúdia bude hra podporovať 60 hráčov a herné postavy budú mať špeciálne schopnosti. Hra sa má hrať ako „Titanfall, mixnutý s Overwatchom a Blackoutom z Black Ops 4.“

Otázkou však je, kde je tretí Titanfall? Všeobecne sa očakávalo, že hru uvidíme niekedy koncom tohto roka, no podľa informácií Jasona Schreierea z Kotaku sa tak nestane. Vývojári totiž počas vývojového cyklu rozhodli, že vymenia engine na ktorom je hra postavená, pretože Source engine na ktorom boli postavené prvé dva diely je jednoducho už príliš zastaraný. Preto vytvorili z existujúcich „assetov“ a ako zástavku na ceste za Titanfall 3 hru Apex Legends.

Zdroj: pcgamer.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk