Na Cyberpunk 2077 pracuje viac ako 400 vývojárov

Na Cyberpunk 2077 pracuje viac ako 400 vývojárov

 

Táto informácia sa objavila po tom, ako spoločnosť opustil kreatívny riaditeľ Sebastian Stępie.

Ten bol na svojej pozícii od roku 2013 a opustil CD Projekt Red, aby prešiel do spoločnosti Activision, kde sa stal kreatívnym riaditeľom zatiaľ neohláseného projektu. Poľský Stockwatch zaujímali bližšie informácie k odchodu Stępieho, k čomu sa vyjadrila riaditeľka pre vzťahy s investormi.

Odchod kreatívneho riaditeľa neovplyvňuje tempo práce nášho najnovšieho titulu akýmkoľvek spôsobom. Tím, ktorý pracuje na Cyberpunk 2077 má už viac ako 400 ľudí.

Karolina Gnaś, riaditeľka pre vzťahy s investormi

Toto vyhlásenie potvrdzuje to, čo je už zrejmé, že odchod Stępieho neovplyvní vývoj hry. Práce na Cyberpunku sú už vo finálnych štádiách vývoja, zatiaľ čo výrazná časť práce kreatívneho riaditeľa bola potrebná počas skorších pracovných fáz. Pre porovnanie na hre Witcher 3: Wild Hunt pracoval tím, ktorý sa skladal z 250 členov, oproti aktuálnemu 400-člennému.

Informácie o vydaní hry zatiaľ stále nemáme, odhady sa sú orientované niekedy na koniec roka 2019, alebo začiatok 2020. Na tohto ročnej E3 konferencii môžeme očakávať oficiálne oznámenie dátumu vydania.

Zdroj: vgr, stockwatch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk