Bug teleportoval hráča Falloutu 76 do Vaultu 63. Bojí sa, že dostane ban

Bug teleportoval hráča Falloutu 76 do Vaultu 63. Bojí sa, že dostane ban

 

Bethesda ho však upokojuje.

Ďalší deň vo Falloute 76, ďalší bug. Používateľ McStaken sa na Reddite podelil so svojimi zážitkami z putovania Západnou Virgínou. Počas toho, ako sa zúčastnil Rad-Rat podujatia v hre sa nejakým zázrakom (alebo bugom) ocitol vo Vaulte 63, ktorý však je ešte v hre oficiálne uzavretý. Následne dostal strach, že dostane perma-ban a tak oslovil Bethesdu na sociálnych sieťach so žiadosťou o pomoc?

Prečo by mal dostať ban? Pretože Bethesda už niekoľkokrát zabanovala hráčov, ktorým sa podarilo glitchnúť do tzv. developers rooms, čiže do priestorov, kde sa ešte vyvíja obsah pre hráčov a do ktorého by hráči nemali mať prístup.

Rozdiel medzi ním a zabanovanými hráčmi je ten, že jemu sa to stalo kvôli bugu a nesnažil sa na to toto miesto dostať cielene. To Bethesda zobrala do úvahy a pracovník podpory Bethesdy na Reddite oznámil: „Sme radi, že si sa dostal z Vaultu 63 v jednom kuse. Tieto Vaulty sú stále vo výstavbe, no tešíme sa na moment, kedy vám ich budeme môcť sprístupniť. Medzitým sme však radi, keď nám takéto prípady nahlásite. Posunuli sme tento prípad vývojárom a dáme vám vedieť, keď zistíme niečo viac.“

Takže to vyzerá tak, že McStaken vyviazne z tejto situácie celý a bez banu. A aspoň nám poskytol obrázky z tohto tajuplného miesta.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk