Solitaire dostane revolučnú novinku

Solitaire dostane revolučnú novinku

 

Tá bola ohlásená prostredníctvom traileru.

A teraz vypneme sarkazmus 😊. Microsoft oznámil, že ich Windows 10 hra Microsoft Solitaire Collection, ktorú poznajú mnohí a ktorí pri nej strávili niekoľko desiatok/stoviek hodín sa dočká novej aktualizácie, ktorá prinesie...XP body.

To však nie je všetko. Tieto body skúsenosti vám budú zvyšovať level, a aj keď zmysel toho nie je až taký zrejmý, aspoň sa budú môcť ľudia hrajúci tieto hry cítiť, ako keby hrali reálnu RPG hru. Trailer nám napovedá, že systém je určený pre ľudí, ktorí chcú sledovať svoj postup hrou a taktiež získať nejaké odmeny navyše a to vo všetkých hrách v Microsoft Solitaire Collection. Konkrétne ide o Classic Solitaire, Spider Solitaire, Freecell, Pyramid a TriPeaks.

A aby bola táto Microsoft Solitaire Collection úplne in a nasledovala cestu live service konkurencie, táto hra sa dočká aj in-game udalostí a denných výziev, aby ste mali dôvod sa k hre každý deň vrátiť.

Kedy sa tejto aktualizácie dočkáme, zatiaľ nevieme. Každopádne veríme, že nám dátum vydania bude ohlásený rovnako epickým trailerom.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk