Žiadny Infinite Warfare 2! Tohtoročné Call of Duty bude zo súčasnosti

Žiadny Infinite Warfare 2! Tohtoročné Call of Duty bude zo súčasnosti

 

Síce nie oficiálne, ale dosť vierohodné informácie.

Robert Bowling je bývalý kreatívny riaditeľ štúdia Infinity Ward, ktoré prakticky založilo sériu Call of Duty. Ich posledné dve hry sa však nestretli s takou chválou, na akú boli zvyknutý. Ghost a Infinite Warfare patria v komunite medzi temné obdobia série a v očiach väčšiny fanúšikov sú teraz Infinity Ward najhorším Call of Duty vývojárskym tímom (okrem nich spravujú značku aj Sledgehammer Games a Treyarch).

Bowling podľa všetkého momentálne pracuje v spoločnosti EA, no vyzerá to tak, že ohľadom stavu tohtoročného Call of Duty, ktoré pripadá práve na plecia Infinity Ward, má nejaké správy. Na otázku fanúšika, či bude tohtoročné Call of Duty mať podnázov Infinite Warfare 2 odpovedal jednoznačne, že hráči sa nikdy nedočkajú Infinite Warfare 2. Zdá sa teda, že Activision túto sériu kvôli neuspokojivým predajom pochoval.

Na ďalšiu otázku fanúšika odpovedal, že tohtoročné Call of Duty bude moderné. Tým pádom asi nemáme očakávať žiadnu sci-fi hru a taktiež ani návrat do minulosti. Potvrdzuje to predchádzajúce špekulácie, že sa dočkáme Modern Warfare 4? Uvidíme.

Zdroj: GamingBolt

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk