Poznáme dátum vydania pretekárskej hry Dangerous Driving - nástupcu Burnout

Poznáme dátum vydania pretekárskej hry Dangerous Driving - nástupcu Burnout

 

Opäť dostaneme príležitosť vyzlostiť sa aspoň na digitálnych vodičoch.

Séria hier Burnout je dobre známa najmä tým, že spája vysokorýchlostné preteky s miernym násilím v podobe ničenia áut vašich súperov. Hlavným tvorcom je spoločnosť Criterion Games. Spoločnosť potom prešla na Need for Speed a iné hry, no bývalí zakladatelia Criterion Games (Alex Ward a Fiona Sperry) vytvorili novú spoločnosť - Three Fields Entertainment, pretože sa pod vedením EA Games cítili utláčaní a chceli vytvárať hry tak, ako sami chcú - aby ich to bavilo. Od založenia spoločnosť vydala už niekoľko hier, všetky majú spoločné jedno - deštrukciu. V Dangerous Golf hráte minigolf v malých priestoroch (kuchyňa, kúpeľňa, obchod s porcelánom...) a vaším cieľom je rozbiť toho čo najviac. V Lethal VR zaujmete rolu FBI agenta, ktorý skladá skúšky na streľnici. Danger Zone 1 a 2 sú inšpirované Burnoutom - snažíte sa spôsobiť čo najhoršiu nehodu.

Teraz konečne pracujú na hre, ktorú chceli vydať už dlhšie - duchovného nástupcu Burnout. Je to Dangerous Driving, ohlásená bola hra už minulý rok. Bude sa odohrávať na uzavretých okruhoch a samozrejme budete môcť zneškodňovať súperove autá či spôsobovať hromadnú deštrukciu. Okrem uzavretých okruhov budete môcť pretekať s ostatnými aj na tridsiatich dráhach v rôznych lokáciách a s rôznymi módami. Módy tu budú všelijaké - Takedown, Heatwave, Eliminator, Road Rage či Pursuit Mode. V poslednom zmienenom budete môcť chytať hľadaných podozrivých ako predĺžená ruka zákona. Hrať bude môžné proti AI súperom, ale aj proti siedmim ďalších ľuďom.

Dangerous Driving vychádza 9. apríla na PC cez Epic Games Store, ako aj na PS4 a Xbox One. Krabicová verzia hry bude zahŕňať aj spomínanú hru Danger Zone 2.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk