Nový Call of Duty príde s remastrom Modern Warfare 2 a Modern Warfare 3

Nový Call of Duty príde s remastrom Modern Warfare 2 a Modern Warfare 3

Hromada ďalších detailov o novej hre.

Pozornosť sa pomaly ale isto presúva k tohtoročnému dielu Call of Duty. Špekulácie sa už šíria a Activision nám nejaké drobnosti prezradil počas konferenčného hovoru s akcionármi. Nové informácie však priniesol užívateľ, ktorý tvrdí, že je Q&A testerom série a ak sú jeho informácie pravdivé, tak nás čaká zaujímavý rok.

Podľa neho sa bude nový diel Call of Duty volať Modern Warfare 4, o ktorom sa už aj dlho špekulovalo. Prekvapením však je, že podľa jeho tvrdení plánuje Activision s hrou vydať aj remastre kampaní Modern Warfare 2 a Modern Warfare 3. Aj pri poslednom diely od štúdia Infinity Ward sme sa dočkali remasteru kampane Modern Warfare, no dvojica kampaní pribalená k základnej hre, to znie takmer neodolateľne. Teda, pokiaľ by neboli súčasťou nejakej šialene drahej špeciálnej edície.

Ak by sa tieto špekulácie potvrdili, tak bude veľmi zaujímavé sledovať, či sa týchto kampaní nedočkáme na úkor potencionálnej kampane v Modern Warfare 4. Pretože vydanie troch kampaní vrámci jednej hry nám príde ako trochu ustrelený nápad. Alebo geniálny.

Poďme však ďalej. Leaker tvrdí, že hra bude mať aj tento rok určitý model Season Passu, u ktorého je potvrdené, že bude obsahovať 15 DLC máp popri mapách, ktoré budú vypustené pre všetkých hráčov zdarma. Chýbať nebudú DLC zbrane, extra odmeny a extra skiny pre postavy. Okrem toho sa podľa všetkého dočkáme aj neobľúbených lootboxov, ktoré sa v Call of Duty nazývajú Supply Drops, a Raven Software podľa všetkého vyvíja veľký mutliplayerový mód, ktorý bude na štýl War módu z WWII. To by súhlasilo s tým, čo počas konferenčného hovoru povedal finančný šéf Activisionu.

Prítomné budú aj Killstreaky, vráti sa množstvo zbraní z Modern Warfare hier a hra bude podporovať kooperatívne hranie, no nie v podobe Zombies módu, ale skôr niečo na štýl hordy.

Samozrejme, všetky tieto špekulácie treba brať s rezervou. Aj keď v mnohých bodoch sa informácie z Activisionu a z rôznych leakov prelínajú, stále nie je nič isté, pokiaľ nepríde k oficiálnemu odhaleniu hry.

Zdroj: GamingIntel

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk