3x nie! Cyberpunk nebude mať ani mikrotransakcie a ani Battle Royale

3x nie! Cyberpunk nebude mať ani mikrotransakcie a ani Battle Royale

 

A taktiež hra nebude ani exkluzivitou Epic Games Store.

Hráči majú niekedy zvláštne otázky a vývojári tak musia niekedy odpovedať aj na také, ktoré by mali byť jasné prakticky všetkým naokolo. Napríklad, nedávno sa jeden z fanúšikov CD Projektu spýtal, či Cyberpunk 2077 bude exkluzivitou na Epic Games Store a asi zabudol na to, že CD Projekt má vlastnú distribučnú službu (GOG) a taktiež to, že nikdy neboli veľkými fanúšikmi takýchto exkluzivít. Odpoveďou je samozrejme nie.

Fakt, že hra bude obsahovať nejakú formu multiplayeru a vývojári nespresnili, aká forma to bude vedie niektorých k myšlienke, že Cyberpunk 2077 bude mať Battle Royale mód. Takže ak by vás takáto myšlienka napadla, tak vedzte, že vývojári aj túto myšlienku zavrhli.

A do tretice, ak by ste si mysleli, že CD Projekt RED bude nasledovať trendy a prepchá svoju hru mikrotransakciami, tak vás môžeme upokojiť, pretože vývojári vylúčili aj toto.

Dozvedeli sme sa však aj malé drobnosti ohľadom hry. Ak si spomínate na dlhú, 45-minútovú ukážku z hry, tak asi viete, že hlavú postavu, V, sprevádza Jackie. Jeden z fanúšikov sa spýtal, ako tento systém funguje. Existovala totiž špekulácia, že Jackie bude mať opačné pohlavie hlavnej postavy. Vývojári to však vysvetlili. Podľa nich je Jackie jedným z mnohých postáv, ktoré vás budú môcť hrou sprevádzať. Nebude sa tak dať meniť jeho pohlavie, ale ak preferujete ženskú spoločnosť, tak určite vám vývojári poskytnú dostatok možností.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk