Tvorcovia World War Z: Exkluzivita na Epic Games Store nám umožnila znížiť cenu hry

Tvorcovia World War Z: Exkluzivita na Epic Games Store nám umožnila znížiť cenu hry

 

Toto je spôsob konkurencie, ktorý PC hráči hľadajú.

Okrem omieľaného Metro Exodus sa spoločnosti Epic Games podarilo získať exkluzívne vydavateľské práva aj na niekoľko ďalších zaujímavých hier, medzi ktoré patrí napríklad skvelá souls-like hra Ashen, ale aj zaujímavá zombie survival hra od Saber Interactive World War Z.

Jednou z hlavných výhod používania Epic Games Store je aj vyšší podiel z predaja, pretože Epic Games si berie iba 12% z každej transakcie. A pri tejto hre sa to premietlo aj do ceny, ktorá je pri World War Z 34,99€.

Šéf Saber Interactive, Matthew Karch povedal: Zvolili sme si Epic Games Store preto, že si myslíme, že je to najlepšie miesto pre vývojárov a hráčov. Budovanie hier je finančne náročné a to, že dostaneme 88% z predaja namiesto 70% znamená to, že môžeme do hry investovať viac.“

Navyše, tento zvýšený podiel nám umožnil znížiť cenu hry na 34,99€ z 39,99€. Každý kto si však predobjednal hru v čase, kedy stála ešte pôvodnú sumu dostane 5€ naspäť. Sme nadšení, že môžeme zdieľať tieto výhody služby Epic Games Store s hráčmi a nevieme sa dočkať, kedy si vyskúšate našu hru.“

Bude zaujímavé sledovať, či sa k týmto hrám pripojí aj niekto ďalší a či v najbližšej dobe budeme slovné spojenie „Epic Games Store exkluzivita“ viackrát.

World War Z vychádza 16. apríla na PC.

Zdroj: DSOGaming

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk