Fallout 76 zabanoval hráča za to, že mal príliš veľa nábojov

Fallout 76 zabanoval hráča za to, že mal príliš veľa nábojov

Hra je ako bonboniéra. Nikdy neviete, čo ochutnáte.

Dnes sme už síce mali jednu zaujímavú novinku o Falloute 76, ale toto by ste si tiež mali vypočuť, pretože to stojí za to. Pretože očividne, Bethesda trestá hráčov aj za to, že hrajú hru príliš veľa.

To sa stalo hráčovi Glorf12, ktorý sa stal veľkým fanúšikom hry a od vydania odohral viac ako 900 hodín hrania. Samozrejme to mu poskytlo perfektný prehľad o tom, kde nájsť najlepší loot v hre, a tak sa rozhodol to všetko spísať do prehľadu. Lenže tesne po tom ako to spravil, dostal mail od Bethesdy, že jeho účet je zabanovaný kvôli tomu, že zneužil exploit na získavanie nábojov.

Glorf12 však na Reddite vysvetlil, že používal perk Bandolier, ktorý znižuje váhu munície v inventári o 90% a rozhodol sa zberať všetky náboje, ktoré následne ukladal na konkrétne miesto, aby si ich následne s druhou postavou vyzdvihol. Tieto obchody medzi jeho hlavným a sekundárnym účtom (ktorý má nízky in-game level) pravdepodobne spôsobili, že niekto ho nahlásil a tak si vyslúžil ban.

Toto obchodovanie so sekundárnymi účtami poskytuje hráčom spôsob, ako obchádzať limity inventára v hre, no zatiaľ sa nevie, či je tento spôsob proti pravidlám používania hry. Glorf12 tak má po 900 hodinách hrania stále ban, nakoľko Bethesda sa k prípadu ešte nevyjadrila.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk