Samsung údajne uzavrel s Valve partnerstvo. Steam Streaming na Galaxy S10!

Samsung údajne uzavrel s Valve partnerstvo. Steam Streaming na Galaxy S10!

Vlajkové lode s exkluzívnou výbavou.

Samsung pred niekoľkými dňami predstavil verejnosti svoje nové vlajkové lode v kategórii smartfónov. Dočkali sme sa predstavenia štvorice smartfónov pričom cenovka začína na 749€ za Samsung Galaxy S10e a končí pri sume takmer 2000€ za skladací smartfón Samsung Galaxy Fold.

Vyzerá to, že okrem špičkovej hardvérovej výbavy ponúknu tieto smartfóny aj niečo navyše pre hráčov. Redaktori webu Wccftech.net prišli s informáciou, ktorú sa dozvedeli počas podujatia, na ktorom boli smartfóny predstavené svetu.

Podľa týchto informácií uzavrela spoločnosť Samsung spolu s Valve špeciálnu spoluprácu, ktorá umožní smartfónom z S10 kategórie streamovať hry z výkonného počítača cez internet: „Keď je váš počítač doma, budete môcť streamovať hry z tohto počítača do vášho telefónu. To znamená, že budete môcť hrať Steam hry na vašom telefóne zatiaľ čo počítač je doma.“

Samozrejme, na to, aby to fungovalo budete potrebovať solídny internet a to buď vo forme WiFi, alebo dátového pripojenia. Momentálne funguje Steam Streaming iba na lokálnej sieti, takže toto by bolo veľkým krokom vpred. Každopádne, na potvrdenie tejto spolupráce si budeme musieť chvíľu počkať. Zatiaľ je všetko v rovine špekulácií.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk