• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Tvorcovia Plague Inc. nám ukážu, ako rýchlo ľudstvo vyhynie, keď sa ľudia prestanú očkovať
Tvorcovia Plague Inc. nám ukážu, ako rýchlo ľudstvo vyhynie, keď sa ľudia prestanú očkovať

Tvorcovia Plague Inc. nám ukážu, ako rýchlo ľudstvo vyhynie, keď sa ľudia prestanú očkovať

 

Hráči zažiadali, autori poslúchli.

Plague Inc. je obľúbená hra v ktorej je vašou úlohou nakaziť celý svet prostredníctvom rôznych chorôb a vírusov. Musíte teda špekulovať, aký vírus vybrať, ako ho zmutovať a ako ho vylepšiť, aby proti nemu vedci nevedeli nájsť protilátku a aby ste vyhladili celé ľudstvo. Väčšinou to skončilo tak, že zomreli všetci, okrem ľudí v Grónsku, ale čo už narobíme. Hra si získala veľké množstvo fanúšikov a autori už niekoľko rokov do hry pravidelne pridávajú nový obsah.

Teraz však prišli fanúšikovia hry s novým nápadom a vytvorili petíciu. Vzhľadom na problematiku očkovania a nárastu ľudí, ktorí sa odmietajú dať očkovať chceli aby bol tento fenomén nejakým spôsobom pridaný do hry. Autori hry povedali, že ak petícia nazbiera minimálne 10 tisíc podpisov, tak sa tým budú zaoberať.

Tak sa aj stalo a po dosiahnutí tohto limitu vývojári prisľúbili, že do hry pridajú tzv. Anti-Vaxxers buff, ktorý spôsobí, že ľudia zmenia zmýšľanie ohľadom vakcinácie a tým pádom podporia šírenie vírusu. Zatiaľ neprezradili, kedy plánujú tento „Anti-Vaxxers update“ pridať do hry, no predpokladáme, že to bude čoskoro. Petícia však stále naberá na sile a momentálne ju podpísalo viac ako 20 tisíc fanúšikov hry.

Zdroj: Change.org

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk