Čoskoro si budete môcť preniesť svet Dragon Age do strategickej hry

Čoskoro si budete môcť preniesť svet Dragon Age do strategickej hry

 

Tento mod vám to umožní.

Jednou z najpopulárnejších hier pre moderov je určite starý diel Total War série, Medieval 2. Táto hra, ktorá bola vydaná ešte v roku 2006 si užíva priazeň hráčov napriek tomu, že po nej sme sa dočkali veľkého množstva ďalších Total War hier a podpora zo strany modovacej komunity je toho dôkazom.

Tentokrát si však fanúšikovia pripravili niečo špeciálne. Vo vývoji je totiž Total War: Dragon Age. Snaha preniesť krajinu Thedas do strategického sveta Total War, kde budete môcť navštíviť napríklad Temple of Andraste, alebo Flemeth’s Hut.

Vývojári taktiež plánujú kompletne prekopať niektoré prvky hrateľnosti, aby viac sedeli so svetom Dragon Age. Napríklad sa hráči dočkajú Hero postáv, mágie, skriptovaných udalostí ako Blights či vojny medzi mágmi a templármi. V tomto mode budete môcť ovládať jednu z krajín Thedasu, alebo si budete môcť zvoliť napríklad frakciu Grey Warden, alebo Templárov.

Tento mód zatiaľ nemá dátum vydania. Vývojári očakávajú, že základ tohto modu bude hotový do roka a pol s tým, že následne prebehne beta. Pre viac informácií zamierte na stránku ModDB

Zdroj: ModDb

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk