Prvý Battlepass pre Apex Legends prinesie novú hrateľnú postavu

Prvý Battlepass pre Apex Legends prinesie novú hrateľnú postavu

 

Uvidíme ho už o niekoľko dní.

Doba medových týždňov s Apex Legends sa skončila a hráči sa pýtajú, kde je prvá sezóna a Battle Pass, aby mali hráči dôvod hru hrať aj naďalej. A aj keď šéf Respawnu, Vince Zampella potvrdil, že vývojári na prvej sezóne Apex Legends usilovne pracujú, konkrétny dátum vydania nám nedal.

Hráči sú však šikovní a vynaliezaví a jednou z ich obľúbených činností je prehľadávanie súborov hry na PC. A objavili tam zaujímavé veci. Napríklad to, že vydanie Battle Passu a teda oficiálny začiatok novej sezóny v Apex Legends je naplánovaný na 12. marca. Okrem tradičného obsahu v podobe veľkého množstva kozmetických predmetov však Battle Pass prinesie aj novú postavu.

Tá sa bude volať Octane. Tak ako všetky ostatné postavy, aj táto by mala mať tri schopnosti. Jednu pasívnu, jednu aktívnu a jednu ultimátnu. Pasívna schopnosť Octana mu umožní regenerovať zdravie, pokiaľ nie je súčasťou prestrelky. Aktívna mu umožní o 30% rýchlejší pohyb po dobu 6 sekúnd, no odoberie mu 10% zdravia. A ultimátna mu umožní položiť na mapu „Jump pad,“ ktorý budú môcť použiť aj ostatní hráči.

Táto postava má byť vydaná v deň vydania Battle Passu, alebo tesne pred jeho vydaním. Predchádzajúce leaky naznačovali aj existenciu ďalej postavy, ktorá by sa mala volať Wattson, no o tejto sa zatiaľ nevie nič.

Teraz si už len počkať na oficiálne vyjadrenie EA a Respawnu. Vydavateľ totiž má v rukách obrovský hit, ktorý si za mesiac zahralo 50 miliónov hráčov a nemôžu si dovoliť sklamať komunitu.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk