Hráči údajne objavili spôsob, ako sa dostať k tajnému koncu vo Fallout 76

Hráči údajne objavili spôsob, ako sa dostať k tajnému koncu vo Fallout 76

 

Potrebujú však pomoc ďalších, aby to zistili.

Existuje mnoho hráčov, ktorí si napriek očividným problémom Fallout 76 náramne užívajú. Okolo hry sa tak vytvorila solídna početná skupina fanúšikov, ktorí jej odpustili všetky neduhy a vydali sa spolu s Bethesdou na quest dostať hru tam, kde by mala byť. Popri tom však možno narazili na niečo tajuplné.

Jeden z hráčov, ktorý na Fallout 76 subreddite vystupuje pod nickom International_XT totiž tvrdí, že Fallout 76 má možno skrytý koniec, ktorý nebol ani niekoľko mesiacov po vydaní hry objavený a spustil tak OPERATION TOURNIQUET.

Pointa celého tohto snaženia spočíva v tom, že hlavný quest hry sa končí tým, že hráč zabije Scorchbeast Queen, ktorá vyšla z trhliny. Podľa tohto hráča sa však zabitím jednej kráľovnej nič nekončí, pretože vždy sa objaví ďalšia, ktorá medzitým dospela. Argumentuje napríklad tým, že po zabití kráľovnej v hlavnej príbehovej línii sa trhlina z ktorej kráľovná vyšla, neuzavrela.

Na základe toho vypracoval teóriu, že na to, aby sa dostal k reálnemu koncu hry, potrebuje uzavrieť všetky tieto trhliny za pomoci odpálenia nukleárnych striel, ktoré sú rozmiestnené po mape a to v jeden moment. Na to, aby to však dokázal spraviť, potrebuje pomoc ďalších hráčov. Preto plánuje zorganizovať tri tímy. Každý tím zničí jednu trhlinu za pomoci nukleárnej zbrane a následne po zavretí všetkých zabijú poslednú Scorchbeast Queen a to by malo spustiť reálny koniec hry.

Týmto krokom tak raz a navždy zachránia krajinu Appalachia.

Tento jeho nápad sa stal veľmi populárnym a na tento experiment sa mu prihlásili desiatky hráčov. A aj keď mnoho z nich je skeptických, určitú nádej tomuto experimentu dodala aj priamo Bethesda. Jeden z komunitných manažérov Bethesdy sa totiž objavil a napísal: „Mám iba dve otázky. Na ktorej konzole sa to pokúšaš spraviť? Budeš to streamovať, aby sme to mohli sledovať? A keď hráš na Xboxe, môžem sa pridať?

Uvidíme, ako tento pokus dopadne a či sa nejedná iba o výplod fantázie jedného hráča.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk