Sen o „reálnom“ konci Falloutu 76 sa rozplynul. Žiadny neexistuje

Sen o „reálnom“ konci Falloutu 76 sa rozplynul. Žiadny neexistuje

Všetka snaha bola márna.

Jeden z užívateľov počas minulého týždňa vypracoval zaujímavú teóriu, pri ktorej tvrdil, že Fallout 76 má alternatívny, alebo reálny koniec hry, ktorý sa dá dosiahnuť tak, že koordinovaná skupina hráčov uzavrie všetky trhliny za pomoci nukleárnych zbraní a tým zabráni tomu, aby sa mohli zrodiť nové Scorchbeast Queens.

Táto jeho teória rýchlo nabrala na popularite a k tomuto experimentu sa mu prihlásilo veľké množstvo hráčov a jeho prevedenie dokonca cez komunitného manažéra podporovala aj Bethesda, aj keď sám komunitný manažér Ladydevann tvrdil, že o žiadnom skrytom konci hry nič nevie.

No celý tento experiment sa skončil neúspechom. Teda. Žiadny skrytý koniec sa nenašiel, aj keď boli naplnené všetky „kritériá,“ aby sa spustil. Užívateľ z3rosun tvrdí, že jednej zo skupín na francúzskom Fallout 76 Discord serveri sa podarilo zavrieť všetky trhliny za pomoci nukleárnych zbraní a zabiť poslednú Scorchbeast Queen, no z nej iba štandardne vypadol loot a nič ďalšie sa nestalo.

Celý proces údajne trval približne 10 hodín, no okrem vyskytnutia bugu (klasika by Bethesda) sa nezmenilo nič od klasického zabitia kráľovnej.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk