Lady Gaga a Cyberpunk 2077: Nepredstaviteľná kombinácia bude možno skutočnosťou

Lady Gaga a Cyberpunk 2077: Nepredstaviteľná kombinácia bude možno skutočnosťou

 

Speváčka možno prepožičia svoj výzor očakávanej hre.

Čo by ste povedali na to, keby ste v očakávanej hre od CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 uvideli Lady Gaga? Keď sa smejete na absurdnosti tejto možnosti, tak máme pre vás zaujímavú špekuláciu.

S ňou vyrukoval francúzsky herný web Actualgaming.net, ktorý tvrdí, že Lady Gaga bola pred niekoľkými dňami priamo v útrobách poľského štúdia. A nebola len na takú, priateľskú návštevu, pretože podľa informácií z prostredia štúdia sa chystá kolaborácia medzi ňou a hrou Cyberpunk 2077. Tento zdroj však web nechcel kvôli zárukám anonymity prezradiť.

Špekuluje sa však, že Lady Gaga navštívila štúdio za účelom „motion capture“ sedenia, kde vývojári zapracovali jej tvár a postavu priamo do hry. Táto správa zatiaľ nie je oficiálne potvrdená, no fanúšikovia samozrejme začali pátrať po ďalších náznakoch, ktoré by mohli dokázať pravdivosť tejto spolupráce a našli tento tweet popovej speváčky zo septembra minulého roka, na ktorý odpovedal oficiálny Twitter účet štúdia.

Ak by sa Lady Gaga stala „tvárou“ hry, bola by to pre popularitu štúdia a marketingovú kampaň hry veľká pomoc. Speváčka má totiž iba na sociálnej sieti Twitter 78 miliónov fanúšikov.

Zdroj: Actualgaming.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk