So Steam Linkom si zahráte hry (takmer) všade a ďalšie novinky zo sveta Valve

So Steam Linkom si zahráte hry (takmer) všade a ďalšie novinky zo sveta Valve

 

Takmer mŕtvy hardvér získal nové uplatnenie.

Steam Link je malá krabička, ktorú pred niekoľkými rokmi vydalo Valve, aby mohli hráči lokálne streamovať svoje hry na inú obrazovku. Táto krabička sa však veľmi neuchytila a výsledkom toho bolo, že v posledných výpredajoch ste ho mohli získať za smiešne sumy. Teraz však získava tento hardvér novú funkciu.

Zatiaľ čo doteraz bol obmedzený iba na streamovanie po vlastnej sieti, tak nová aktualizácia mu umožní streamovať aj cez internet. Takže si Steam Link môžete pokojne zobrať so sebou a ak máte dobré pripojenie na internet, tak môžete streamovať svoje obľúbené hry bez ohľadu na to, že pri sebe nemáte svoj počítač. Teda, Steam Link získal rovnakú funkciu ako aplikácia na platforme Android.

Okrem toho však Valve teasuje svoju účasť na konferencii GDC, ktorá sa bude odohrávať počas budúceho týždňa a kde sa má ukázať aj Google so svojou víziou pre budúcnosť hrania. Valve prezradilo, že 21. marca ukáže nové fíčurky a aktualizácie pre Steam, API Steamu a taktiež aj ďalšie nové nástroje, ktoré má vo vývoji.

Zdroj: Verge

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk