Rebellion má vo vývoji nie jednu, nie dve, ale štyri Sniper Elite hry

Rebellion má vo vývoji nie jednu, nie dve, ale štyri Sniper Elite hry

 

Dočkáme sa aj piateho pokračovania.

Už včera predčasne leakla existencia Sniper Elite V2 Remastered, novej, vylepšenej verzie tohto simulátora snajpera pre súčasnú generáciu konzol. K ohláseniu malo prísť až večer počas streamu, no niekto stlačil tlačidlo „publikovať video“ trochu skôr ako mal.

To sme však netušili, že nejde o jediné ohlásenie, ktoré pre nás štúdio má a keď ste si naladili ich stream, tak vás oznámenia určite ne

Britské vývojárske štúdio Rebellion by sa totiž mohlo premenovať na Sniper Elite Factory. Vo vývoji totiž majú štyri projekty, ktoré nesú názov tejto série.

  • Prvým projektom je spomínaný remaster Sniper Elite V2 Remastered, ktorý vylepší druhý diel novinkami a taktiež ponúkne lepší audiovizuál. Tento remaster príde v priebehu tohto roka na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch

  • Druhý projekt je port Sniper Elite 3 Ultimate Edition na konzolu Nintendo Switch. Tento port bude obsahovať všetok dodatočný obsah k hre a taktiež sa ho dočkáme v priebehu tohto roka.
  • Tretím projektom je samostatná Sniper Elite VR hra, ktorú vyvíja Rebellion v spolupráci so štúdiom Just Add Water. Táto VR verzia bude bližšie predstavená v priebehu tohto roka, no dátum vydania zatiaľ nevieme.
  • Posledným projektom je plnohodnotné pokračovanie série, ktoré pracovne nazveme Sniper Elite 5. Táto hra však nepríde skôr ako v roku 2020 a preto je dosť možné, že sa jej dočkáme až počas ďalšej generácie konzol.
Zdroj: Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk