Achievementy, cloud savy a ďalšie novinky. Epic Store ukázal svoje plány

Achievementy, cloud savy a ďalšie novinky. Epic Store ukázal svoje plány

 

Urobil to transparentným spôsobom.

Epic Games Launcher je momentálne v dosť „základnom“ stave. Mnoho funkcií, ktoré PC komunita považuje za samozrejmosť v ňom chýbajú a mnoho hráčov to uvádzajú ako jeden z hlavný dôvodov, prečo Epic Games Launcher nechcú používať. Síce, ani Steam nemal všetky takéto funkcie pri vydaní, no ťažko sa prechádza zo služby, ktorá má všetko na službu, ktorej chýbajú funkcie ako achievementy, komunita, či cloud uložené pozície. To sa však bude meniť.

Epic Games totiž vydalo nástenku v službe Trello v ktorej je rozpísaný plán toho, čoho a kedy sa hráči dočkajú. Táto nástenka je rozdelená do časových období.

Do 1-3 mesiacov by sa hráči mali dočkať:

  • Vyhľadávania podľa žánru a tagu, zlepšenia offline módu, manažmentu inštalácie hier, video hosting v obchode, redizajnu hlavnej stránky, zlepšenia podpory DLC, cloud uložených pozícií, a zlepšenia možností patchovania.

V období od 4. do 6 mesiacov sa hráči dočkajú:

  • uživateľských recenzií, „wishlistu,“ zlepšení noviniek, zlepšenia cien bundlov, viacerých možností platieb, viacerých mien, merania času hrania, podpory modov a in-game overlayu.

Medzi dlhodobé ciele patria napríklad:

  • Achievementy, nákupný košík, prepracovanie sociálnej interakcie, automatická možnosť vrátenia peňazí, darovanie hier či podpora Android obchodu.

Či už ste fanúšikom Epic Games Launchera, alebo ho neznášate, je skvelé, že autori sú ohľadom vylepšení takto otvorení a hráči tak vedia, ktoré funkcie môžu očakávať v najbližšej dobe. Táto tabuľka bude navyše pravidelne aktualizovaná, takže ak sa niečo zmení, tak o tom budete vedieť.

Zdroj: Trello

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk