Špekulácia: Zajtra bude ohlásený Watch Dogs 3

Špekulácia: Zajtra bude ohlásený Watch Dogs 3

Prekvapujúco si nebudeme musieť počkať až do E3.

Zajtra je pre mnohých síce úplne bežný deň, no Google má na zajtra naplánované veľké ohlásenie. Chce nám ukázať budúcnosť hrania. Či už to bude streamovacie zariadenie, alebo herná konzola, jedna vec je istá. Google bude potrebovať hry na to, aby sa presadil.

Už niekoľko dní vieme, že na konferencii spoločnosti Google sa ukážu viaceré štúdia, napríklad Crystal Dynamics, id Software a aj Ubisoft. A práve pri tejto príležitosti by údajne mala spoločnosť Ubisoft predstaviť tretie pokračovanie série Watch Dogs, ktorá sa po Chicagu a San Franciscu má presunúť do Londýna.

Už dlhšie kolujú špekulácie, že vzhľadom na tohtoročnú absenciu série Assassin’s Creed bude musieť Ubisoft jesenný priestor vyplniť niečím iným a práve séria Watch Dogs by mala slúžiť ako táto náhrada. Uvidíme však, či si Ubisoft dovolí túto hru predstaviť už zajtra, namiesto tradičného predstavenia na E3. Hra by mala vyjsť na jeseň tohto roka s vzhľadom na spoluprácu Ubisoftu a Googlu by sa mala objaviť aj na novej platforme od tohto giganta.

Prezentácia sa má začať zajtra od 19:00 a sledovať ju budete môcť cez Youtube.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk