Hail to the King baby: Gearbox teasuje pred PAX East aj Duka

Hail to the King baby: Gearbox teasuje pred PAX East aj Duka

 

A hráči začínajú byť zmätení.

Oficiálny Twitter účet Gearboxu si buď zo všetkých naokolo robí srandu, alebo je to štúdio, ktoré pracuje na niekoľkých hrách súčasne. Asi všetci v tejto galaxii vedia, že momentálne pracuje toto Texaské štúdio na treťom pokračovaní série Borderlands, novom prírastu do taktickej série Brothers in Arms a taktiež aj na kompetitívnej hre 1v1.

Lenže štúdio naďalej teasuje a teasuje novými obrázkami, ktoré so sebou nesúvisia.

Pred niekoľkými dňami uverejnili ďalší obrázok, ktorého význam je zatiaľ tajný a nevieme o aký projekt sa jedná.

A aby toho nebolo málo, včera uverejnili ďalší tweet, na ktorom je postava Ishiho z hry Bulletstorm a na nej je aj známi blonďák v červenom tielku, ktorého poznáme asi všetci. Aký to má však súvis s Gearboxom?

Spoločnosť vlastní práva na sériu Duke Nukem a okrem toho vydávala remaster hry Bulletstorm s podtitulom Full Clip Edition, kde dokonca požičali Duka ako hrateľnú postavu. Hru však vyvíjalo poľské štúdio People Can Fly. A vzhľadom na to, že Gearbox je nie len vývojársky tím, ale aj vydavateľ, znamená to, že sa dočkáme pokračovania tejto skvelej hry? Alebo sa dočkáme niečoho, kde bude hlavnou postavou práve Duke?

Všetky informácie by sme sa mali dozvedieť 28. marca na PAX East. Gearbox má svoj panel naplánovaný od 19:00 nášho času.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk