Tvorcovia Zaklínača a Cyberpunku majú vo vývoji ďalšiu hru!

Tvorcovia Zaklínača a Cyberpunku majú vo vývoji ďalšiu hru!

 

Zatiaľ neoznámená a bez dátumu vydania.

Cyberpunk 2077 od poľského štúdia CD Projekt RED patrí medzi najočakávanejšie hry u mnohých hráčov. Štúdio je však tajomné ohľadom dátumu, ba dokonca aj roku vydania, no vzhľadom na ich tvrdenie, že chcú stihnúť súčasnú generáciu konzol, dá sa predpokladať, že hru uvidíme niekedy v priebehu rokov 2020 alebo 2021.

Lenže podľa všetkého to nie je jediná veľká hra, na ktorej štúdio pracuje. Zástupcovia štúdia totiž na svojich oficiálnych fórach potvrdili, že do konca roka 2021 plánujú okrem Cyberpunku 2077 vydať ešte jednu AAA hru.

„Čo sa stratégie spoločnosti CD Projekt Capital Group v rokoch 2016-2021 týka, plány na vydanie druhej AAA hry do konca roka 2021 zostávajú nezmenené. Teraz sme však sústredení na produkciu a promo Cyberpunku a preto nebudeme komentovať ďalšie projekty.“

Vzhľadom na to, že Zaklínač 3 vyšiel v roku 2015, je jasné, že frázou „dve AAA hry“ nemysleli Zaklínača a Cyberpunk. CD Projekt RED vydal taktiež Gwent, no ten sa nedá považovať za tradičnú AAA hru. Tým pádom to jasne znamená, že štúdio pracuje aj na ďalšom veľkom titule, ktorý je dosť pravdepodobne ďalšou RPG hrou. Ak by to bola pravda, tak sa pravdepodobne v nasledujúcich rokoch máme na čo tešiť.

Zdá sa však, že o tomto tajuplnom AAA titule nebudeme počuť nič, pokiaľ sa nedokončí a nevydá Cyberpunk. A vzhľadom na to, že o dátume vydania Cyberpunku nevieme nič, tak je dosť možné, že ešte si chvíľu počkáme. Každopádne je to skvelá správa pre fanúšikov štúdia.

Zdroj: CD Projekt RED

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk