Steam pripravuje veľký redizajn knižnice. Pozrite sa, ako bude vyzerať

Steam pripravuje veľký redizajn knižnice. Pozrite sa, ako bude vyzerať

 

Testovanie sa začne v lete.

Zatiaľ čo Epic Games Store skupuje exkluzivity, Valve sa snaží zapôsobiť na hráčov tým, že im poskytne čo najlepší zážitok z používania klienta. A tak po niekoľkých rokoch sa hráči konečne dočkajú kompletného redizajnu knižnice, ktorý spoločnosť predstavila na GDC 2019.

Tá bude po novom dizajnovaná s filozofiou: „Čo sa deje v hrách, ktoré hrávam?“

Z obrázkov, ktoré spoločnosť Valve poskytla verejnosti je zrejmé, že jednou z hlavných zmien je integrácia zoznamu priateľov priamo do hernej knižnice. Hráči sa taktiež dočkajú nového modulu, ktorý bude reprezentovať nedávno hrané hry, no nezmizne ani kompletný zoznam hier na ľavej strane, ktorý však bude po novom reprezentovaný aj v grafickej podobe a to dokonca aj s označením počtu priateľov, ktorí danú hru hrajú.

Ďalšie zmeny sa týkajú vyhľadávania. Tagy sa totiž prenesú z obchodu aj do knižnice a umožnia vám vyhľadávať hry podľa tagov.

Detailný pohľad na konkrétnu hru vám zas dá okamžitý prístup k herným streamom z danej hry a každá hra má teraz samostatný Activity Feed s výpisom činností vašich priateľov. Nechýba prehľadná možnosť zoznamu DLC k danej hre a taktiež aj kartičky a achievementy. Všetko bude konečne pokope a roztriedené podľa prislúchajúcej hry, čo je skvelý krok.

Valve neprezradilo, kedy plánuje vydanie tohto redizajnu, iba to, že beta testovanie sa začne v priebehu leta.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk