Sekiro: Shadows Die Twice je už prejdené bez jediného úmrtia

Sekiro: Shadows Die Twice je už prejdené bez jediného úmrtia

Teraz už zostáva len skombinovať speedrun a prejdenie bez úmrtia.

Aj keď pri väčšine hier je prejdenie bez jediného úmrtia celkom ľahkým sústom (hlavne keď máte na výber viacero náročností), pri hrách od From Software je to doslova testom vytrvalosti a oddanosti hre.

A aj keď Sekiro je trochu miernejší čo sa týka vplyvu úmrtia na hráčov, z hľadiska herných mechaník je porovnateľne ťažký ako predchádzajúce hry od tohto štúdia. Hráči sa tak od vydania snažia naučiť všetky tipy a triky, ktoré by im mali pomôcť zdolať hru bez jediného úmrtia, no je zrejmé, že tento proces si vyžaduje určitý čas.

Streamerovi a Youtuberovi, ktorý sa volá Faraaz Khan sa však podarilo predvčerom niečo, o čom môže väčšina z nás iba snívať. Prešiel kompletne celú hru Sekiro: Shadows Die Twice bez toho, aby zomrel čo i len raz a celé mu to trvalo len niečo viac ako hodinu a pol. Časový rekord prejdenia hry síce neprekonal, no aj tak ide o veľmi pôsobivý výkon. 

Khan je pri tom v komunite Soulsborne hier celkom známa postava, a podarilo sa mu prejsť Dark Souls 3 bez toho, aby stratil čo i len kúsok zdravia a toto bude taktiež jeho nasledujúcou výzvou v Sekiro. Prejsť celú hru bez toho, aby ho nepriatelia zasiahli čo i len raz. 

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk