Windows 10 dostáva obrovské vylepšenie „herného panelu“

Windows 10 dostáva obrovské vylepšenie „herného panelu“

 

Nové možnosti a maximálna prispôsobiteľnosť.

Microsoft pred niekoľkými mesiacmi oznámil, že zvýši úsilie vzhľadom k PC hráčom, aby služby, ktoré tejto skupine užívateľov poskytujú boli na úrovni. A teraz prostredníctvom blogu uverejnil prvé detaily o novom Windows 10 Game Bare, ktorý je dostupný pre tých, ktorí sú súčasťou Windows Insider programu.

Na čo sa hráči na Windowse môžu tešiť? V prvom rade je to obrovská prispôsobiteľnosť, kde si jednotlivé prvky Game Baru môžete rozložiť, pridať tie potrebné a odstrániť tie, ktoré vás nezaujímajú. K dispozícii budú samozrejme správy, screenshoty z hry, nastavovanie hlasitosti, možnosti nahrávania a robenia screenshotov a aj monitorovanie využívania vášho hardvéru. Lenže to nie je všetko. Takto nejako to môže vyzerať. 

V novom Game Bare bude automaticky integrovaná služba Spotify, takže k nej budete mať veľmi ľahký prístup. Budete môcť meniť skladby, nastavovať hlasitosť a to všetko bez toho, aby ste minimalizovali hru.

Nový systém screenshotov vám umožní tieto screenshoty automaticky upravovať a zdieľať na sociálnych sieťach. Celý Game Bar by mal byť navyše oveľa rýchlejší a svižnejší a jeho zaťaženie herného systému bolo znížené na minimum.

Teraz momentálne prebieha jeho testovanie v Insider programe a dátum dostupnosti pre všetkých hráčov je zatiaľ neznámy. 

Zdroj: News.Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk