Pripomeňte si hernú prechádzku Černobyľu nádejne vyzerajúcou hrou Chernobylite

Pripomeňte si hernú prechádzku Černobyľu nádejne vyzerajúcou hrou Chernobylite

 

Autori spustili Kickstarter.

Tento projekt bude určite zaujímať všetkých fanúšikov série S.T.A.L.K.E.R. Štúdio Farm 51 totiž oznámilo ich pripravovanú hru Chernobylite, ktorá sa odohráva, podobne ako legendárna séria, v zamorenej oblasti Černobyľu.

Vývojári tvrdia, že pôjde o sci-fi survival horor hru pre jedného hráča, ktorá bude kombinovať voľnosť pohybu s súbojovým systémom, pri ktorom sa zapotíte, no s dôrazom na craftovanie a nelineárne rozprávanie príbehu. Budete objavovať tajomstvá prostredia, ktoré bude realisticky vytvorené za pomoci technológie Photogrammetry. Táto technológia umožňuje zoskenovať prostredia a vložiť ich v takejto podobe do hry.

Na to, aby sa hra stala realitou však vývojári budú potrebovať pomoc hráčov a preto spustili Kickstarter, pričom ich cieľom je vyzbierať 100 tisíc dolárov počas jedného mesiaca. Tí ktorí prispejú môžu získať prístup k exkluzívnemu demu, early access verzii a ďalším výhodám.

Hra bude vytvorená vďaka Unreal Enginu 4. Hra je vyvíjaná najprv na PC a následne sa budú vývojári venovať aj konzolovým portom. 

Zdroj: Kickstarter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk