Wingman dolietal. Apex Legends rozdával buffy a nerfy

Wingman dolietal. Apex Legends rozdával buffy a nerfy

Obľúbené zbrane dostali na frak.

Pravdepodobne najúčinnejšími zbraňami v Battle Royale hre Apex Legends bola trojica Wingman, Pacekeeper a Spitfire. Na druhom konci spektra stojí Mozambique z ktorého sa stal meme práve kvôli mizernej efektivite a väčšina hráčov sa mu radšej vyhýba. Lenže Respawn vydal patch 1.1.1 a ten mení mnoho vecí.

Dvojica postáv, Caustic a Gibraltar dostali buffy. Obaja dostali redukciu poškodenia o 10%. Causticova schopnosť pokladať plynové pasce bola zlepšená, pretože tie budú udeľovať vyššie poškodenie a Gibraltárov štít vydrží viac nepriateľskej paľby.

Najväčšie zmeny sa však dotkli zbraní. Wingman, azda najobľúbenejší revolver v hre má odteraz zníženú kapacitu zásobníka (4 namiesto 6) a LMG Spitfire bude udeľovať znížené poškodenie a taktiež pojme menej guliek v jednom zásobníku. Naproti tomu dostali rovnaký buff zbrane G7, Triple Take a Longbow DRM (zvýšenie poškodenia pri zásahu do nohy a znížený spätný ráz) a Longbow dostal navyše viac nábojov v zásobníku (6 namiesto 5). Zlepšenia sa dočkala aj energo puška Havoc

Vývojári tvrdia, že budú vplyv týchto zmien monitorovať a podľa výsledkom určia ďalšie kroky. Všetky úpravy v patchi si môžete prečítať tu

Okrem toho ohlásilo štúdio Respawn aj Battle Pass XP event v ktorom budete môcť získavať bonusové XP body do svojho Battle Passu. Od 16. do 18. 4 totiž za každé umiestnenie v TOP 5 získate jednu úroveň Battle Passu zdarma a to až do levelu 110.

Zdroj: Wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk