Ďalší fail Anthem: Vývojári zrušili plánovaný livestream tesne pred začiatkom

Ďalší fail Anthem: Vývojári zrušili plánovaný livestream tesne pred začiatkom

Údajne kvôli nefunkčnému internetu.

Vývojári Anthem z Bioware nemajú medzi komunitou hry najlepšiu povesť. Aj keď pred vydaním hry tvrdili, že budú aktívny na sociálnych sieťach a Reddite, po vydaní hry sa po nich zľahla zem a to údajne kvôli toxicite komunity.

To by až tak nevadilo, keby hra nebola v takom stave v akom momentálne je. Hráči dychtia po opravách a taktiež aj po novom obsahu e ten mal byť naznačený vo včerajšom streame, kde mala byť predstavená nová Stronghold misia The Sunken. Lenže. Čo čert nechcel, niečo plány Bioware prekazilo.

Tesne pred začiatkom streamu totiž vydalo Bioware správu, že livestream sa prekladá kvôli „nepredvídateľným okolnostiam“ a prekladá sa na utorok, 23. apríla.

Následne sa o slovo prihlásil komunitný manažér Bioware, ktorý prezradil, že niekto údajne presekol optické internetové pripojenie mimo budovy Bioware a ich záložný internet nie je dostatočne silný na to, aby vedel streamovať.

Na otázky fanúšikov, prečo stream nenahrajú a neuploadnú na Youtube, však už neodpovedali. A zdá sa, že pre komunitu to bola posledná kvapka. Jeden užívateľ dokonca tvrdí, že žije v blízkosti sídla Bioware v Edmontone a zisťoval u poskytovateľa internetu, či sú nejaké problémy, na čo mu poskytovateľ odkázal, že neregistruje žiadne výpadky. Kto vie, čo je za týmto krokom.

Zdroj: Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk