Štúdio Massive odložilo Raid v The Division 2

Štúdio Massive odložilo Raid v The Division 2

Ten sa trochu omešká.

Jedným z najväčších ťahákov pri ohlásení The Division 2 bola prítomnosť Raidu. Obsah pre 8 hráčov, ktorý bude ultimátnou skúškou komunikácie, šikovnosti a dobrej výbavy. Ten mal prísť už 25. apríla, aby hráči mali dostatok času na to, aby sa herne na jeho spustenie pripravili. Lenže to už neplatí.

Oznámilo to štúdio Massive. Raid bol totiž odložený na máj, spolu s vydaním Title Update 3. Štúdio to odôvodňuje tým, že pripravuje do hry viaceré zmeny, ktoré kompletne zmenia niektoré aspekty a chcú dať hráčom čas, aby si na ne zvykli predtým, ako sa pustia do Operation Dark Hours.

Medzi tieto zmeny patrí napríklad to, že Massive chce spraviť nepriateľov menej „bullet sponges“ a taktiež plánujú upraviť perky na zbraniach a výbave. To všetko bude súčasťou testovania v PTS (Public Test Server) verzii The Division 2, spolu s tým, že v hre končene začnú padať predmety s Gear Score 515, čo by malo ešte viac pomôcť pri príprave na Raid.

Konkrétny dátum však tvorcovia prezradiť nechceli a je možné že ho ešte ani sami naisto nevedia. Každopádne nás uistili, že to bude určite v máji.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk