Slag v Borderlands skončil. V trojke ho už neuvidíme

Slag v Borderlands skončil. V trojke ho už neuvidíme

Namiesto toho dostaneme nový element.

Jeden zo zaujímavých a jedinečných elementov v Borderlands 2 bol Slag. Tento element vám umožňovať aplikovať na nepriateľov hnusný fialový sliz, ktorý následne umožnil všetkým hráčom udeľovať bonusové poškodenie. Tento element sa však nakoniec ukázal ako osina v zadku, pretože na najvyšších náročnostiach ste sa bez neho nezaobišli, čo výrazne zúžilo vaše možnosti pri hraní.

V trojke sa však už neukáže. Potvrdil to šéf Gearboxu Randy Pitchford. Priznal, že Slag v Borderlands 2 nedával veľký zmysel a preto sa rozhodli ho z trojky odstrániť a nahradili ho niečím, čo „dáva väčší zmysel.“

Nový element bude podobný ako Slag a bude sa volať „nuclear radiation effect.“ Okrem toho, že umožní udeľovať zvýšené poškodenie na cieľ, tak na neho aplikuje „damage over time“ status, čo by malo umožniť jeho lepšie vybalansovanie v hre.

Pitchford v inom Twitter vlákne taktiež potvrdil, že do roly Tiny (Tiny Tina v Borderlands 2) sa vráti dabingová herečka Ashly Burch.

Borderlands 3 sa nám v prvej čisto hrateľnej ukážke predstaví 1. mája a vydanie je naplánované na 13. september 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk