Assassin’s Creed Unity zažíva bombardovanie pozitívnymi recenziami. Kvôli Notre Dame

Assassin’s Creed Unity zažíva bombardovanie pozitívnymi recenziami. Kvôli Notre Dame

 

Vplyv reálnych udalostí na hru.

Assassin’s Creed Unity, odohrávajúci sa v Paríži, patrí medzi najhoršie diely v sérii. Bugy a glitche tejto hry boli legendárne a uškodili reputácii tejto série smerom do budúcnosti. A technický stav tejto hry sa následne odrazil napríklad aj v hodnoteniach na Steame, kde je hra vlastne do dnešného dňa vedená ako „Mixed“ a iba 61% recenzií je pozitívnych. Lenže dobrodružstvo Arna v posledných dňoch získavalo nadpisy herných webov.

Prečo? Lebo Notre Dame. Ak vám to uniklo, počas minulého týždňa vyhorela slávna katedrála Notre Dame a vzhľadom na to, že táto katedrála je verne prepracovaná v tejto hre začalo sa špekulovať dokonca o tom, že hra môže byť použitá ako referenčný bod pri rekonštrukcii. Tejto situácie a rastúcej popularity hry sa rýchlo chytil Ubisoft a umožnil stiahnutie hry zdarma pre všetkých PC hráčov.

V posledných dňoch reagovali aj hráči a až 87% recenzií hry je pozitívnych. Väčšina hráčov v recenziách chváli ochotu Ubisoftu prispieť na obnovu katedrály (Ubisoft daroval 500 000 dolárov) a taktiež aj to, že hru ponúkli hráčom zdarma. Mimochodom, ak si ju chcete stiahnuť, tak máte čas do 25. apríla.

Zdroj: Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk