Fanúšikovia sa už tešili z Left 4 Dead 3. Nakoniec je však z toho fake trailer

Fanúšikovia sa už tešili z Left 4 Dead 3. Nakoniec je však z toho fake trailer

 

Každopádne stojí určite za pozretie.

Včera sa na Youtube objavil trailer, ktorý nápadne pripomína sériu Left 4 Dead a hneď sa ho chytilo mnoho fanúšikov série, ktorí ignorujú fakt, že Valve nevie počítať do 3 a hneď sa začalo internetom šíriť, že ide o začiatok marketingovej kampane pre tretie pokračovanie tejto kooperatívnej série.

Na druhej strane však musíme uznať, že trailer vyzerá skutočne skvelo a do určitej miery vierohodne. Nachádzajú sa tam síce reklamné plochy Pepis a Life, čo kričalo tým, že ide o fejkový trailer, no každopádne, viera v existenciu tejto hry bola pravdepodobne u mnohých silnejšia, ako fakty. Hlavne, keď sa na konci objaví známa ruka, ktorá bola na obaloch oboch dielov, no tentokrát so štyrmi prstami.

Valve sa však poponáhľalo, aby zrušilo nádeje fanúšikov, keď potvrdili webu PC Gamer, že ide o výtvor fanúšika a nie video vyprodukované spoločnosťou Valve a že v najbližšej dobe nemáme očakávať žiadne Left 4 Dead ohlásenie.

Tak. A máme po nádejach. Každopádne, ak máte veľkú chuť strieľať veľké hordy zombíkov, tak môžete vyskúšať napríklad nedávno vydaný Days Gone, alebo World War Z.

Zdroj: PCGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk