The Sims 4 dostane do konca marca 2020 až 20 nových DLC balíčkov

The Sims 4 dostane do konca marca 2020 až 20 nových DLC balíčkov

 

A dojíme a dojíme a dojíme.

Pridávanie nových expanzií nie je pre sériu The Sims ničím novým. Každý diel série je priam posiaty rôznymi prídavkami a novými prvkami a vždy keď príde nový diel, tak prichádza aj reštart a ďalšie kolo vydávania nového prídavného obsahu. Navyše, v dnešnej dobe platených DLC je vydávanie takéhoto obsahu ešte jednoduchšie ako v minulosti, nakoľko ho nepotrebujete vydávať v krabicovej podobe.

A The Sims 4 to dokazuje dokonalo. Hra už doteraz dostala viac ako 30 rozširujúcich balíčkov rôznych veľkostí a cien a šéf Electronic Arts, Andrew Wilson odkazuje, že ešte neskončili. Počas najbližších 12 mesiacov totiž môžeme očakávať, že The Sims 4 sa dočká až 20 nových balíčkov DLC obsahu. Nekonkretizoval, že čoho konkrétne sa hráči dočkajú, iba prezradil, že medziročne stúpol počet hráčov o viac ako 35% a sériu hrá viac ľudí, ako kedykoľvek predtým.

Ak však vezmem do úvahy, že na doterajší dodatočný obsah by ste potrebovali takmer 500€, tak je jasné, že fanúšikovia série sa môžu tešiť na ďalšie desiatky alebo až stovky €, ktoré si od nich nový obsah pre štvrtý diel milovanej série vypýta.

Zdá sa teda, že piaty diel tejto sére je v nedohľadne. Hráči stále hrajú a kupujú obsah do štvorky a vydavateľ tak nemá dôvod toto všetko zanechať.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk