Teasuje Deep Silver novú Saints Row hru?

Teasuje Deep Silver novú Saints Row hru?

 

Blíži sa ďalšie kolo E3 špekulácií.

Ako všetci dobre viete, už o mesiac sa začne najprestížnejšia herná výstava na svete, E3 2019, kde sa dozvieme najhorúcejšie novinky z herného biznisu. Dozvieme sa, aké hry nás čakajú a hlavne kedy ich môžeme očakávať.

Vyzerá to však tak, že jednou z nich by mohol byť aj nový diel slávnej série Saints Row, ktorá už niekoľko rokov oddychuje. Posledný diel sme registrovali ešte v roku 2015 v podobe samostatného rozšírenia štvorky, Saints Row: Gat out of Hell. To však neznamená, že štúdio stojace za sériou (Volition) tie štyri roky oddychovalo. V roku 2017 vydali nie až tak úspešnú hru Agents of Mayhem a jej neúspech spôsobil veľké zemetrasenie v štúdiu.

Prečo to všetko spomínam? Lebo to vyzerá, že možno sa budeme môcť vrátiť do sveta Saints Row. Twitter účet vydavateľa Deep Silver (ktorý vlastní štúdio Volition a aj Saints Row) vydal včera zaujímavú správu, ktorá motivuje fanúšikov, aby začali sledovať oficiálny Youtube kanál Saints Row pretože „pred nami je vzrušujúce obdobie pre Saints sériu, ktorá vám nemôže uniknúť.“

Asi ťažko predpokladať, že by takýmto spôsobom prezentovali to, že dnes vychádza Saints Row: The Third na konzolu Nintendo Switch. Alebo áno?

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk