Bizarný titul Pathologic 2, nám s prichádzajúcim trailerom oznamuje spustenie predobjednávok

Bizarný titul Pathologic 2, nám s prichádzajúcim trailerom oznamuje spustenie predobjednávok

 

Ak máte chuť zahrať si niečo naozaj bizarné, ste na správnej adrese.

Ak ste už niektorí z vás hrali predchádzajúcu hru Pathologic Classic HD, možno máte tušenie o čom je reč. Vydavateľ tinyBuild, v spolupráci s vývojármi zo spoločosti Ice-Pick Lodge, oznamujú spustenie predobjednávok titulu, s názvom Pathologic 2. Ak ste veľmi nedočkaví, demo verziu hry si možete stiahnuť tu.

Pathologic 2 bola pôvodne zamýšľaná ako remake hry z roku 2005, vývojári ale nakoniec od tejto myšlienky upustili a prinášajú nám jeho pokračovanie. Jedná sa o hororovú survival adventúru, odohrávajúcu sa v otvorenom svete mestečka Gorkhon, ktoré sužuje smrteľný mor. Nakoľko mor nie je žiadna obyčajná choroba, nebude vo vašich silách zachrániť úplne všetkých. V hre budete, v úlohe liečiteľa, čeliť upadajúcej spoločnosti, v ktorej sa budete musieť postaviť mnohým zdanlivo neriešiteľným situáciam, pričom bude len na vás ako sa zachováte.

Spoznajte miestnych obyvateľov, z ktorých sa neskôr môžu stať vaši spojenci, alebo si svoju cestu prerazte sami. Objavujte mesto, ľudí v ňom, miestne tradície a bojujte s morom a jeho obeťami, skôr ako bude neskoro. Zistite kto zabil vášho otca a nájdite vašu odcudzenú sestru. Miestne deti niečo skrývajú, skúste hrať podľa ich pravidiel. Na nájdenie lieku a vyriešenie všetkých problémov budete mať iba 12 dní.

Hra Pathologic 2 vychádza pre PC, na Steame, 23. mája 2019. Dostupná bude za cenu 29,99 €, v prípade predobjednávky dostanete 10 % zľavu. K predobjednávke vám bude pribalený aj digitálny art book a soundtrack. Ak už vlastníte aj predchádzajúci titul Pathologic Classic HD, do konca mája máte nárok na ďalšiu 10 % zľavu, čo už nie je úplne na zahodenie.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk