Vydanie Final Fantasy 7 Remake a herných Avengers sa zdá byť reálne v roku 2020
E3

Vydanie Final Fantasy 7 Remake a herných Avengers sa zdá byť reálne v roku 2020

 

E3 2019 nám môže priniesť množstvo nových informácií aj o týchto projektoch.

Dva veľmi horúce tituly, ktoré má Square Enix prichystané na tohtoročnú „etrojku“ sú jednoznačne očakávaní Avengers a v neposlednom rade Final Fantasy 7 Remake. Vyzerá to  tak, že tento rok sa nedočkáme ich vydania a jediné na čo sa môžeme tešiť sú informácie z pripravovanej konferencie.

Podľa pondelkovej štvrťročnej fiškálnej správy Square Enix sa dá dedukovať, že týchto hier sa v tomto roku nedočkáme. Správa hovorí, že väčšina projektov spoločnosti je naplánovaná na koniec fiškálneho roka a ten končí v marci 2020. Akcionári neočakávajú v tomto finančnom roku veľký zisk z týchto hier, takže ani vydanie začiatkom budúceho roka nemusí byť celkom reálne. Pokiaľ by niektorá z týchto hier dostala v júni potvrdenie vydania, je viac ako pravdepodobné, že to bude najskôr v prvom štvrťroku 2020.

Najpravdepodobnejším kandidátom na release začiatkom 2020 sa zdá byť Final Fantasy 7 Remake. Hra bola prezentovaná na evente State of Play a Square Enix v ukážke oznamuje, že viac sa dozvieme v júni. Projekt Avengers nezodpovedá plánom spoločnosti na tento fiškálny rok, avšak vzhľadom na obrovskú popularitu celého Marvel univerza sa dá dedukovať, že hra by mohla prísť koncom budúceho roka (na jeseň) a zaútočiť tak na najživší predvianočný trh. Dosť pravdepodobne by sa mohla objaviť už na nových konzoliach PS5 A Xbox Scarlett.

Zdroj: gamerant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk