Nvidia predčasne vyzradila existenciu nového Red Faction

Nvidia predčasne vyzradila existenciu nového Red Faction

 

Po dlhom čase to vyzerá na návrat série.

Red Faction bola niekedy veľmi populárna séria, ktorá však po vydaní nie veľmi úspešného Red Faction Armageddon upadla do zabudnutia. Tvorcovia série, štúdio Volition sa radšej sústredili na vývoj hier v sérii Saints Row a taktiež vyvíjali aj nie veľmi úspešnú hru Agents of Mayhem.

Značka Red Faction je však teraz pod novým vydavateľom (THQ Nordic), ktorý mimochodom vlastní aj štúdio Volition a toto spojenie možno prinesie ďalší diel tejto série.

Nvidii totiž unikol názov Red Faction Evolution, ktorý sa nachádzal medzi hrami, ktoré podporujú/budú podporovať technológiu Nvidia Ansel. Nie sú tam žiadne ďalšie detaily, no zdá sa, že nový diel tejto Mars ságy bude realitou. Je dosť nepravdepodobné, že by sa tam názov tejto hry aj s podnázvom objavil omylom. Iba že by si niekto z Nvidie chcel z fanúšikov Red Faction vystreliť, čo je tiež nepravdepodobné.

Nie je to však oficiálnym potvrdením existencie hry. Na to si budeme musieť počkať minimálne do E3. Lenže okolo THQ Nordic na E3 už existuje toľko špekulácií a leakov, že si môžete vyberať. Oficiálne vydavateľ prezradil to, že ukáže minimálne dve nové hry...

...a následne sa objavil leak, ktorý hovorí o návrate série Destroy All Humans a taktiež aj o ďalšom pokračovaní Darksiders...

Zdroj: Nvidia

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk