Anthem dostal update a dnes budú vývojári streamovať. Čo však s Cataclysm?

Anthem dostal update a dnes budú vývojári streamovať. Čo však s Cataclysm?

 

Rozpis EA Play totiž nie je priaznivý.

Napriek tomu, že aj EA a aj štúdio Bioware tvrdia, že zostávajú hre Anthem verní a budú pracovať na jej zlepšovaní, hráči a fanúšikovia hry sú o trochu viac skeptickí. Drvivá väčšina komunity si myslí, že Bioware vydá niekoľko aktualizácií, kde opraví akútne problémy, no následne hru opustí. A neaktivita oficiálneho Twitter účtu a ticho od komunitných manažérov tomu nasvedčovalo.

Lenže včera po mesiaci ticha vydalo Bioware znenazdajky update hry 1.2.0, ktorý síce nepridáva žiaden nový obsah do hry, ale opravil viaceré chyby.

Okrem toho taktiež štúdio oznámilo, že dnes bude streamovať, kde predstavia to, čo hráčov bude čakať v najbližšej dobe. Stream sa začne od 22:00 nášho času. Dúfajme, že to konečne bude stáť za to.

Viac informácií sa však očakávalo na podujatí EA Play, ktoré sa bude konať počas E3 a hlavným bodom programu bude stream počas soboty, 8. júna. Lenže napriek tomu, že vývojári mali prísť s veľkými ohláseniami nie je Anthem v programe uvedený čo vyvoláva ďalšie otázky o budúcnosti tejto hry.

Vyzerá to teda, že čo-to nám napovie práve dnešný stream.

Zdroj: Twitter/Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk