Bioware neplnilo plán vydávania Anthem a tak ho radšej vymazali

Bioware neplnilo plán vydávania Anthem a tak ho radšej vymazali

 

Ukážka Cataclysm podujatia.

Vývojári Anthem to majú ťažké. Nasľubovali hory-doly a dodali niečo, čo ani zďaleka nepripomínalo produkt, ktorý bol hráčom sľubovaný. Samozrejme, prišla „roadmapa“ s plánovanými vylepšeniami a novým obsahom a taktiež aj ďalšie sľuby o napravení hry.

No ani tieto sľuby neboli splnené. V máji sme už dávno mali hrať jeden z hlavných ťahákov hry, tzv. Cataclysms, čo mali byť in-game podujatia, ktoré kompletne zmenia hrateľné prostredie. Tie boli ešte v prvom traileri demonštrované vo forme Shaper Storms. Lenže v máji sme sa ich samozrejme nedočkali.

Čoho sme sa dočkali bolo predstavenia týchto in-game podujatí a asi netreba hovoriť, že komunita je s ich súčasným vzhľadom vrcholne nespokojná. Tým pádom okamžite vytvorili porovnávacie videá, ktoré ukazujú tento obrovský rozdiel

Čo je však viac zarážajúce je to, že Bioware zmazalo z hlavnej stránky Anthem celú roadmapu. V nej ste mohli prehľadne vidieť, čo plánujú vývojári v jednotlivých mesiacoch pridať do hry. Táto verzia mapy neexistuje a namiesto toho je tam iba zoznam vecí, ktoré už v hre existujú. To znamená, že vlastne ani nevieme, čo vývojári v budúcnosti s hrou plánujú.

A čo teda bude to Cataclysm podujatie? Bude to in-game podujatie trvajúce 8 týždňov z čoho 2 týždne sa bude testovať v samostatných serveroch. Pozostáva z troch nových oblastí a vašou úlohou bude plniť sériu úloh, ktorá vám následne umožní zabiť bossa pre loot. Vývojári tvrdia, že hra sa dočká nového lootu a viacerých ďalších vylepšení, ktoré však nekonkretizovali. Každopádne je to ďaleko od toho, čo bolo hráčom sľubované. 

Celý stream s predstavením si môžete pozrieť tu:

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk