Borderlands 2 dostane DLC zdarma! Prepojí príbeh dvojky a chystanej trojky

Borderlands 2 dostane DLC zdarma! Prepojí príbeh dvojky a chystanej trojky

 

Už o niekoľko dní.

Pred časom sme písali o tom, že Borderlands 2 dostane pravdepodobne nové DLC, ktoré príbehom prepojí druhý diel s tretím dielom. Vtedy to bolo čisto v rovine špekulácií, no zdá sa, že tieto špekulácie boli pravdivé. A teraz sme sa okrem potvrdenia dočkali aj nových informácií a obrázkov.

DLC bude dostupné zdarma a pravdepodobne pre všetky aktuálne (čiže bez verzií pre PS VR, Vitu, Xbox 360 a PS3) platformy, na ktorých vyšiel Borderlands 2. Názov DLC bude Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary a dočkáme sa ho už v nedeľu, 9. júna 2019, čiže počas E3, presne tak, ako hovoril leak.

Popis DLC znie takto: „Vráťte sa k oceňovanej shooter-looter pre nové dobrodružstvo, ktoré vás pripraví na chystaný Borderlands 3. Sanctuary je v obkľúčení, mapa Vaultov bola ukradnutá a tajomný plyn otravuje planétu Pandora. Bojujte proti novým bossom, objavte nové prostredia a získavajte nový loot a pripojte sa k Lilith a Crimson Raiders aby ste porazili nové zlo, ktoré sa n a planéte objavilo.

Toto DLC taktiež zvýši level cap na 80 a ak nemáte vytvorenú postavu, tak DLC vám poskytne preddefinovanú postavu na leveli 30, aby ste sa mohli pustiť do hrania. DLC taktiež prinesie úplne novú úroveň zbraní (Legendary).

Tento obsah sa objavil na Steame s týmito informáciami a taktiež so screenshotmi a dátumom vydania. Niekto ho však vypustil skôr ako mal a tak ho teraz už na Steame nenájdete. Dlho však už čakať nebudete.

Mimochodom. Ak ešte Borderlands 2 nemáte a chcete sa pripraviť na vydanie trojky v septembri, tak Steam momentálne ponúka Borderlands: The Handsome Collection v špeciálnej zľave. Balíček obsahuje Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel so všetkými DLC. 

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk