Séria Battlefield sa vracia do Pacifiku. A vracia sa aj Operation Metro z Battlefield 3

Séria Battlefield sa vracia do Pacifiku. A vracia sa aj Operation Metro z Battlefield 3

 

Nová nádielka obsahu pre Battlefield V.

Vývojári zo štúdia DICE pravidelne zásobujú hráčov Battlefieldu V novým obsahom a tak prostredníctvom traileru predstavili štvrtú kapitolu tejto hry, vďaka ktorej sa pozrieme na Balkán. Názov tejto kapitoly je Chapter 4: Defying the Odds a od 27. júna prinesie nové mapy a nové herné módy.

Ako to už v Battlefield V býva, tento obsah nebude do hry pridaný naraz, ale bude hráčom dávkovaný postupne. To znamená, že okrem mapy Mercury, ktorá bola už pridaná 30. mája sa dočkáme novej mapy s názvom Al Sundan, ktorá príde v júni. V júli bude nasledovať mapa Marita a v auguste prídu dokonca dve mapy, ktoré sú určené pre menšie herné módy: Provence a Lofoten Islands. Chýbať nebudú ani nové zbrane a výbava.

Nového obsahu sa dočká aj Battle Royale mód Firestorm. Konkrétne to bude nová mapa, nové vozidlá a nové zbrane, ktoré prídu v júni.

Z Battlefieldu 3 a Battlefieldu 4 sa vráti hráčmi obľúbená „meatgrinder“ mapa, ktorú možno poznáte ako Operation Metro. V Battlefield V sa bude volať Operation Underground.

Okrem toho nám DICE potvrdilo, že na jeseň sa do hry konečne dostane Pacifiká časť 2. svetovej vojny a to prostredníctvom pridania Americkej armády a Japonskej armády, ktoré sa stretnú na nových mapách a v nových herných módoch v piatej kapitole.

Tak ako býva tradíciou, tento obsah bude pre všetkých hráčov zdarma. 

DICE taktiež oznámilo, že viac z týchto rozšírení uvidíme v sobotu na EA Play. 

Zdroj: DICE

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk