Destiny 2 bude zdarma, prichádza na Steam a dostáva expanziu

Destiny 2 bude zdarma, prichádza na Steam a dostáva expanziu

 

Nálož informácií na jednom mieste.

Bungie to včera odpálilo, keď nám ukázalo, ako bude vyzerať Destiny 2 bez zásahov Activisionu (citujem vývojárov). Informácií je relatívne dosť, a týkajú sa súčasného Destiny 2, ale aj budúcnosti.

Asi najdôležitejšie oznámenie prišlo v podobe oznámenia novej expanzie s názvom Destiny 2: Shadowkeep, ktorá príde 17. septembra.

...iba taká malá autorská poznámka: Bungie...prečo vydávate expanziu 4 dni po vydaní Borderlands 3?????? Kto to má všetko stíhať?...koniec autorskej poznámky

V tejto expanzii sa vráti známa postava Eris Morn, ktorej sa podarilo priniesť na tento svet „nočné mory“ v podobe bojovníkov, ktorým sme už čelili. To znamená, že sa opäť stretneme s krásavcom Crotom, príde aj Skolas a mnoho ďalších starých-známych.

Chýbať nebudú nové zbrane a nová výbava, nový Raid, ktorý sa bude odohrávať v Black Garden a vrátime sa na Mesiac. Do hry pribudnú tzv. finishing moves a výrazným spôsobom sa prehĺbia RPG prvky hry. Na konkrétne detaily si však budeme musieť počkať. Bungie taktiež oznámilo, že Shadowkeep sa bude vo veľkom venovať PvP oblasti hry.

To však ani zďaleka nebol koniec. Bungie taktiež oznámilo Destiny 2: New Light, ktorá bude zdarma. Ide o akýsi základ Destiny 2, ktorý si môže stiahnuť a zahrať zdarma ktokoľvek. Táto verzia Destiny 2 bude obsahovať základnú kampaň Destiny 2 a taktiež aj DLC Curse of Osiris a Warmind a taktiež prístup k všetkým lokalitám. Ak však napríklad budete chcieť získať prístup ku kampani Forsaken, alebo ďalšiemu obsahu (ktorý bol vydaný v Annual Passe), budete si ho musieť zakúpiť.

Bungie tvrdí, že bude hráčom sprístupňovať postupom času ďalší obsah. Taktiež oznámili, že hra sa vydaním Shadowkeep presúva na Steam a opúšťa Battle.net. Svoje postavy si však budete môcť zobrať so sebou. A to nie len na PC. Bungie totiž oznámilo, že Destiny bude od septembra podporovať cross-save medzi jednotlivými platformami a to vrátane Playstation 4. Hra taktiež prichádza na platformu Google Stadia.

Vývojári taktiež oznámili, že s novou expanziou úplne končia s exkluzívnym obsahom. Doteraz totiž vydanie každého jedného DLC sprevádzala časová exkluzivita pre konzolu Playstation 4 na určité časti obsahu. Ten väčšinou tvorila exkluzívna Strike misia, exkluzívna PvP mapa, výbava pre postavy a exotická zbraň. Momentálne je tak pre Xbox a PC hráčov uzamknutý Strike Broodhold a exotická zbraň Wavesplitter, ktoré sa v septembri sprístupnia pre všetkých.

Zdroj: Youtube/Twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk