Majitelia zberateľskej edície Falloutu 76 sa konečne dočkali sľúbeného vaku

Majitelia zberateľskej edície Falloutu 76 sa konečne dočkali sľúbeného vaku

Trvalo to len takmer pol roka.

Možno si spomínate na kauzu vakov v zberateľskej edícii Fallout 76 a ak nie, tak vám to zrekapitulujeme. Fallout 76 Power Armor Edition bola 250€ edícia hry, ktorá prišla s niekoľkými bonusmi vrátane Power Armor helmy, ktorá mala byť zabalená v „Canvas West Tek Duffel Bag,“ čiže v kvalitnej textilnej taške.

Lenže namiesto toho hráčom prišla zberateľská edícia s trápnej nylonovej taške vďaka ktorej sa z Bethesdy smial celý internet. Menej smiešna však už bola reakcia Bethesdy na sťažnosti hráčov. Najprv povedali že textilná taška bola príliš drahá na výrobu a preto s touto situáciou neplánujú robiť nič. Potom sa začali vyhovárať na nedostupnosť materiálov na výrobu textilnej tašky. Následne sa snažili hráčov podplatiť in-game menou, aby nakoniec po tlaku hernej komunity sľúbili všetkým majiteľom, ktorí sa zaregistrujú aj s dokladom o kúpe, že im pošlú náhradnú tašku. Do 6 mesiacov.

Prešlo takmer tých 6 mesiacov a hráči začínajú hlásiť, že textilné tašky sa pomaly, ale isto objavujú v poštových schránkach hráčov. Ak ste teda boli medzi poškodenými aj vy, tak môžete očakávať, že sa taška čoskoro objaví aj u vás. A je to v celku rozdiel, čo poviete?

Zdroj: Twitter/Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk