Komunitná manažérka Total War vybuchla, lebo užívatelia zdieľali NFSW mody pre hru

Komunitná manažérka Total War vybuchla, lebo užívatelia zdieľali NFSW mody pre hru

Prekročila komunita hry hranicu?

Úlohou komunitného manažéra je žehliť všetky prúsery štúdia, komunikovať s fanúšikmi a budovať dobré vzťahy. Zdá sa však, že pri sérii Total War to bude do budúcnosti trochu problém. Hlavne po tomto incidente.

Totižto, séria Total War je populárna aj vďaka výraznej podpore modovacej komunity. To však automaticky znamená, že niekoho predstavy o prípustnom obsahu pre hru nemusia súhlasiť s názorom druhého človeka a na subreddite hry sa začali objavovať mody, ktoré tak trochu obnažujú hlavne ženské postavy v hre. Sú to jednoduché mody pre Total War:Three Kingdoms, ktoré si môžu fanúšikovia stiahnuť, ak majú záujem.

POZOR Na konci článku je predmetný obrázok, ktorý rozčúlil komunitnú manažérku

Tieto NFSW mody však podráždili komunitnú manažérku, ktorá napísala tento príspevok: „A je koniec. Odchádzam z tohto subRedditu na nejaký čas. Keď neviete pochopiť, ako divné a nepríjemné je pre ženskú komunitnú manažérku vidieť každú postavu z polonahú a pózujúcu v spodnom prádle, neviem čo vám nám na to povedať.“

Tento príspevok však spustil vlnu reakcií od členov komunity. Zatiaľ čo tie najjemnejšie ju nazývali neprofesionálnou, ďalší sa do nej pustili, že ukazuje svoje neistoty a niektorí ju zahrnuli spŕškou nadávok. Moderátori fóra následne celý príspevok zmazali, čo vyvolalo ďalšiu vlnu kritiky za to, že namiesto vlastných pravidiel nasledujú príkazy štúdia.

Čo si myslíte? Bola reakcia komunitnej manažérky oprávnená?

NFSW

Zdroj: Reddit/NeoGAF

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk