Diablo 4 príde „najskôr v roku 2020.“ Hru už videli zamestnanci Blizzardu

Diablo 4 príde „najskôr v roku 2020.“ Hru už videli zamestnanci Blizzardu

Sme zvedaví, v akej forme.

To, že Blizzard vyvíja novú Diablo hru je prakticky verejné tajomstvo. A tým nemyslíme mobilný spin-off Diablo Immortal. Popri klasickom štvrtom diely legendárnej série pracuje Blizzard údajne aj na druhom pokračovaní hry Overwatch.

Ale tento článok sa venuje prvej menovanej hre. Francúzsky magazín Le Monde totiž prišiel s informáciou, že vývoj Diablo 4 je v plnej produkcii a hra, alebo určitý úsek hry bol už ukázaný všetkým zamestnancom Blizzardu. Aj tým, ktorí sa na vývoji hry nepodieľajú. Magazín totiž spracovával článok o prepúšťaní v Blizzard Versailles, francúzskej pobočke štúdia a popri tom sa im podarilo do článku „prepašovať“ tieto vety:

„Čo ohľadom budúcnosti. Tímy Blizzard Entertainment už mali tú česť vidieť prezentáciu očakávaného štvrtého pokračovania série Diablo a taktiež vieme, že vo vývoji je aj nový Overwatch. No ani jedna z týchto hier nepríde skôr ako v roku 2020 a aj to by bolo príjemným prekvapením a členovia štúdia Blizzard Versailles nevedia, čo dovtedy budú zamestnancami Blizzardu.“

Vyzerá to teda tak, že na nové Diablo si ešte počkáme. To, že sa žiadnej veľkej hry od Blizzardu tento rok nedočkáme sme už prakticky vedeli aj oficiálnou cestou, no z článku je zrejmé, že ani budúci rok nie je až taký istý. Viac sa však určite dozvieme na tohtoročnom Blizzcone.

Zdroj: Le Monde

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk