Už aj Counter-Strike dostáva vlastný Auto Chess mod

Už aj Counter-Strike dostáva vlastný Auto Chess mod

 

Zatiaľ však vyzerá celkom kostrbato.

V posledných mesiacoch sú na veľkom vzostupe popularity tzv. Auto Chess hry, ktoré prinútili aj Valve, aby vydali vlastnú Auto Chess hru, nakoľko pôvodný mod, vďaka ktorému tento žáner vyšiel vznikol v Dota 2. Pôvodní autori Auto Chess sa presúvajú na Epic Games Store a Auto Chess mód pridali aj autori League of Legends v podobe Teamfight Tactics.

Takže podobne, ako prednedávnom každá druhá hra dostávala Battle Royale mód, teraz bude dostávať každá druhá hra Auto Chess mod. A obeťou sa tentokrát stala populárna strieľačka Counter-Strike: Global Offensive.

Tento mod je zatiaľ v počiatočných fázach vývoja. Zatiaľ sa tam síce iba mlátia postavy snajperkami, čo vyzerá viac ako divne, no keď sa vývojárom podarí do tohto modu pridať viacero zbraní, gadgetov a taktiež aj pridať levelovanie zbraní, môžeme mať k dispozícii niečo veľmi zaujímavé.

Otvorenie Pandoridnej skrinky navyše spôsobilo, že komunita už hľadá spôsoby, ako pridať Auto Chess do Team Fortress 2 a aj do ďalších Valve hier. Zatiaľ si však musíme vystačiť iba s týmto.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk