Bungie: Destiny 2: Shadowkeep expanzia bude podobne veľká ako Rise of Iron

Bungie: Destiny 2: Shadowkeep expanzia bude podobne veľká ako Rise of Iron

 

Taká....stredne veľká.

Rozvod Activisionu a Bungie znamená podľa tvorcov Destiny nový začiatok. Ten bude odštartovaný septembrovým vydaním veľkej expanzie s názvom Shadowkeep v ktorej sa vrátime na Mesiac. Ak si chcete pozrieť, na čo všetko sa môžeme v tejto expanzii tešiť, tak vám odporúčame vývojársky denník s názvom Out of the Shadows.

Bungie sa však vyhlo jednej dôležitej informácii. Aká veľká bude táto expanzia. Séria Destiny si totiž prežila rôzne veľkosti nového obsahu. Od miniatúrnych, sezónnych rozšíreniach, ktoré produkujú teraz, cez malé expanzie ako Warmind, až po veľké rozšírenia ako bol The Taken King a Forsaken.

Podľa šéfa vývoja hry, Luka Smitha bude Shadowkeep porovnateľný s expanziou Rise of Iron, ktorá vyšla ako posledná pre prvý diel Destiny. To znamená, že nebude tak veľká ako Forsaken, ale na druhej strane nebude taká malá ako Warmind. Vieme, že expanzia má priniesť nové miesta, nové misie, nové questy a taktiež aj nový Dungeon (na štýl Shattered Throne z Forsaken) a taktiež aj nový Raid.

Smith taktiež potvrdil, že odteraz sa sústredia neustále pridávanie nového obsahu, namiesto vydania všetkého naraz, za čím nasleduje dlhé ticho: „Budeme vydávať nový obsah ako keď roztierate arašidové maslo rovnomerne na chlieb.“

Veľkosti Shadowkeep odpovedá aj cena, ktorá je stanovená na 35€ v prípade že vlastníte predchádzajúce expanzie a 60€ v prípade, že chcete kúpiť celý balíček obsahu aj s ďalším Season Passom. Ak však nechcete Shadowkeep, no chcete si vyskúšať Destiny 2, tak hra bude zdarma od septembra s relatívne štedrým množstvom obsahu.

Destiny 2: Shadowkeep vychádza 17. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk