Nová hra Turok mení štýl z hororovej FPS... na kreslenú hru pre deti?

Nová hra Turok mení štýl z hororovej FPS... na kreslenú hru pre deti?

Turok? Kidrok!

Mnohí sme si už zvykli, že si slovo Turok spájame s frenetickou FPS akciou, v ktorej sa strieľajú dinosaury po stovkách. Zdá sa ale, že sa prinajmenšom pri najnovšej hre budeme musieť vzdať nášho zvyku. Turok: Escape from Lost Valley totiž nie je FPS a už vôbec nie horor, je to izometrická akčná hra pre deti s infantilnou grafikou. Prečo sa to musí volať Turok?

Hru pripravilo štúdio Pillow Pig ako súčasť výzvy vytvorenou Unity o peňažné ceny. Tvorcovia si mohli vybrať spomedzi piatich značiek Universal Studios - Čeľuste (1975, film), Battlestar Galactica (2004, seriál), Voltron (2016, seriál), Návrat do budúcnosti (filmová séria), Turok (komix Turok: Son of Stone) - a vytvoriť hru podľa určitých pravidiel. Pillow Pig sa asi rozhodlo vytvoriť svoju originálnu víziu Turoka, čo je prirodzené. Otázkou ale stále ostáva, prečo hru Turok zaobalili do takého detského štýlu, keď nielen pôvodná herná séria ale i pôvodný komix sa niesli v temnom duchu.

Každopádne, ak vás Turok: Escape from Lost Valley zaujal, pripravte sa na 25. júl, kedy hra vychádza na Steame. Hoci je zvlástne, že koniec videa uvádza "Available Now". Nuž...

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk